PANDA SPORT

PANDA SPORT

Komplexní sportovní zařízení. Pronájem sálů, učeben a konferenčních místností v KD U Jezera. Stravování, sezónní ubytování, pronájem nebytových prostor, pořádání odborných akreditací. Provozujeme půjčovnu vybavení pro vodní ...

34 kmStráž pod Ralskem, Máchova 203 + pobočka
Fitness 1807

Fitness 1807

Klidné fitness centrum – klimatizovaná, profesionálně vybavená posilovna s kapacitou 20 osob v příjemném prostředí zrekonstruované chodovské sokolovny na Praze 11. K dispozici je letní zahrádka. Najdete tu nezbytné hrazdy, jednoručky, velké činky a celou …

Brzy zavírá (v 22:00)

Volejbalový sportovní club Čelákovice

Provoz volejbalového klubu. Klub poskytuje svým členům, hostům a veřejnosti možnost hrát volejbal, plážový volejbal, nohejbal a tenis. Pořádáme tradiční turnaje, soustředění, sportovní a společenské akce pro sportovní a obchodní partnery.

Tělovýchovná jednota Slavoj Stará Boleslav

Provozování atletického klubu a sportovních zařízení a zařízení k regeneraci a rekondici. Organizace sportovních událostí.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 07:00)

Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady

Zajištění sportovních činností a akcí pro cvičence všech věkových kategorií. Provoz oddílu stolního tenisu, sportovní gymnastiky a aerobiku.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 07:00)

Sportovní klub JEŠTĚD

Sdružování mládeže i dospělých ve sportovních oddílech.

GRYF Liberec

Jsme oddíl karate a sebeobrany. Karate přípravka pro děti už od 3 let. Věnujeme se pečlivě novým zájemcům o karate i našim špičkovým závodníkům. Mezi námi cvičí mistři republiky, Evropy i světa. Vedle výuky Shotokan karate učíme sebeobranu pro děti a pořádáme …

US Burger, spol. s r.o. - tenisová hala

Provozujeme tenisovou halu s umělým povrchem včetně šatny, WC a sprchy. Možnost pořádání turnajů a firemních akcí.

FK BAUMIT Jablonec, a.s.

Provoz fotbalového klubu. Rozdělení do skupin muži, ženy, juniorka či mládež. Zajištění vstupenek či permanentek na utkání a pořádání zápasů.

Městský zimní stadion Jablonec nad Nisou

Provozování zimního stadionu. Zázemí tvoří také tělocvična s posilovnou a bufet, 2x týdně probíhá bruslení veřejnosti. Na stadionu hraje svá utkání 2. liga ledního hokeje mužstvo HC VLCI Jablonec. Možnost pronájmu.

39 kmJablonec nad Nisou, Sadová 4646/2 + pobočky (7)

Sportovní klub policie Maják Jablonec nad Nisou

Pořádání sportovních akcí. Sdružujeme oddíly lyžování a biatlonu, volejbalu, nohejbalu nebo tenisu. Pronajímáme antukové kurty na volejbal, nohejbal a tenis. Zajišťujeme konání turnajů, soutěží i výletů.

Boulder Point

Jedna z největších specializovaných boulderingových stěn v České republice s plochou přes 800 m2. Obchod, cafe bar, půjčovna a tělocvična. Služby: Dětský koutek.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 15:00)

FABRIKA - Cvikov o.s.

Provozování sportovně relaxačního centra s nabídkou cvičení Zumby, Pilates, Fitballu a street dance. Nabízíme péči o pleť a prodlužování řas.

PTA Kolín

Provoz tenisového areálu s šesti antukovými kurty s automatickou závlahou a umělým osvětlením. K dispozici je také přetlaková hala na 5 kurtech.

Sport Česká Lípa

Provoz sportovní haly pro volejbal, karate, floorbal, sálový fotbal a jiné.

HOCKEY CLUB HOSTIVAŘ

Provoz stadionu a klubu pozemního hokeje. Klub se rozděluje na oddíly mladší a starší žáci a žákyně, dorostenci, dorostenky, muži A, muži a ženy B.

Tělovýchovná jednota KOVO, z.s.

Provoz oddílu cyklistiky, cross country, aerobiku, hokejbalu, karate. Zahrnuje různé sportovní či fitness lekce jako cvičení s choreografií a posilováním apod.

47 kmPraha 10 - Strašnice, Nad kapličkou 3324/15 + pobočka

KENSEI, o.s.

Nabízíme trénink tradičních japonských bojových umění iaido, kendo a tradičního karate.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 19:00)

TJ SPARTA Kutná Hora, z.s.

V období září až červen provozujeme krytý plavecký bazén 25m s pěti plaveckými drahami, dětský bazén, plaveckou školu, cvičení ve vodě, plavání pro těhotné, parní komoru, fitness studio s klimatizací, saunu a sportovní masáže. V létě je k dispozici venkovní …

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 06:00)