Fitness 1807

Fitness 1807

Klidné fitness centrum – klimatizovaná, profesionálně vybavená posilovna s kapacitou 20 osob v příjemném prostředí zrekonstruované chodovské sokolovny na Praze 11. K dispozici je letní zahrádka. Najdete tu nezbytné hrazdy, jednoručky, velké činky a celou …

51 kmPraha 4 - Chodov, Starochodovská 521/53

ZAVŘENO (Otevírá v 10:00)

Volejbalový sportovní club Čelákovice

Provoz volejbalového klubu. Klub poskytuje svým členům, hostům a veřejnosti možnost hrát volejbal, plážový volejbal, nohejbal a tenis. Pořádáme tradiční turnaje, soustředění, sportovní a společenské akce pro sportovní a obchodní partnery.

Tělovýchovná jednota Slavoj Stará Boleslav

Provozování atletického klubu a sportovních zařízení a zařízení k regeneraci a rekondici. Organizace sportovních událostí.

Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady

Zajištění sportovních činností a akcí pro cvičence všech věkových kategorií. Provoz oddílu stolního tenisu, sportovní gymnastiky a aerobiku.

OTEVŘENO (Zavírá v 21:00)

Sportovní klub JEŠTĚD

Sdružování mládeže i dospělých ve sportovních oddílech.

GRYF Liberec

Jsme oddíl karate a sebeobrany. Karate přípravka pro děti už od 3 let. Věnujeme se pečlivě novým zájemcům o karate i našim špičkovým závodníkům. Mezi námi cvičí mistři republiky, Evropy i světa. Vedle výuky Shotokan karate učíme sebeobranu pro děti a pořádáme …

US Burger, spol. s r.o. - tenisová hala

Provozujeme tenisovou halu s umělým povrchem včetně šatny, WC a sprchy. Možnost pořádání turnajů a firemních akcí.

FK BAUMIT Jablonec, a.s.

Provoz fotbalového klubu. Rozdělení do skupin muži, ženy, juniorka či mládež. Zajištění vstupenek či permanentek na utkání a pořádání zápasů.

Městský zimní stadion Jablonec nad Nisou

Provozování zimního stadionu. Zázemí tvoří také tělocvična s posilovnou a bufet, 2x týdně probíhá bruslení veřejnosti. Na stadionu hraje svá utkání 2. liga ledního hokeje mužstvo HC VLCI Jablonec. Možnost pronájmu.

Sportovní klub policie Maják Jablonec nad Nisou

Pořádání sportovních akcí. Sdružujeme oddíly lyžování a biatlonu, volejbalu, nohejbalu nebo tenisu. Pronajímáme antukové kurty na volejbal, nohejbal a tenis. Zajišťujeme konání turnajů, soutěží i výletů.

41 kmJablonec nad Nisou - Rýnovice, Ladova 530

Boulder Point

Jedna z největších specializovaných boulderingových stěn v České republice s plochou přes 800 m2. Obchod, cafe bar, půjčovna a tělocvična. Služby: Dětský koutek.

ZAVŘENO (Otevírá v 15:00)

FABRIKA - Cvikov o.s.

Provozování sportovně relaxačního centra s nabídkou cvičení Zumby, Pilates, Fitballu a street dance. Nabízíme péči o pleť a prodlužování řas.

PTA Kolín

Provoz tenisového areálu s šesti antukovými kurty s automatickou závlahou a umělým osvětlením. K dispozici je také přetlaková hala na 5 kurtech.

Sport Česká Lípa

Provoz sportovní haly pro volejbal, karate, floorbal, sálový fotbal a jiné.

HOCKEY CLUB HOSTIVAŘ

Provoz stadionu a klubu pozemního hokeje. Klub se rozděluje na oddíly mladší a starší žáci a žákyně, dorostenci, dorostenky, muži A, muži a ženy B.

Tělovýchovná jednota KOVO, z.s.

Provoz oddílu cyklistiky, cross country, aerobiku, hokejbalu, karate. Zahrnuje různé sportovní či fitness lekce jako cvičení s choreografií a posilováním apod.

KENSEI, o.s.

Nabízíme trénink tradičních japonských bojových umění iaido, kendo a tradičního karate.

50 kmPraha - Háje, Schulhoffova 844/2

ZAVŘENO (Otevírá v Po 19:00)

TJ SPARTA Kutná Hora, z.s.

V období září až červen provozujeme krytý plavecký bazén 25m s pěti plaveckými drahami, dětský bazén, plaveckou školu, cvičení ve vodě, plavání pro těhotné, parní komoru, fitness studio s klimatizací, saunu a sportovní masáže. V létě je k dispozici venkovní …

ZAVŘENO (Otevírá v 18:00)