Ing. Cyril Tichý

Provádím zateplovací a izolační práce.

Ing. Lubomír Mužák

Provádíme zpracování projektové stavební dokumentace a vyhotovení rozpočtů staveb i odhady nemovitostí. Zajistíme požárně bezpečnostní řešení stavby, hydrogeologický posudek pro vsakování dešťových vod, splaškových vod po předčištění v ČOV. Projednáme ...

31 kmBílá, Petrašovice 2

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 08:00)

Stavitelství ŠÁROVEC

Poskytuji služby v oblasti stavitelství, a to především vyhotovení projektové dokumentace a obstarání stavebního povolení, provedení stavby nebo její rekonstrukce, zajištění stavebního dozoru.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 08:00)

BEST, a.s.

Největší český výrobce betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Specializujeme se na výrobu a prodej zámkové dlažby a dalších betonových stavebních i okrasných prvků. Nabízíme poradenství a zajistíme pro Vás dovoz a složení materiálu. …

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 07:00)

JASA MONTÁŽE, s.r.o.

Zajišťujeme montáže průmyslových a domovních plynovodů, tepelných čerpadel či solární techniky. Nabízíme olejové kotelny i podlahové vytápění.

Realitní společnost České spořitelny / Divize nemovitostí s.r.o.

Kompletní služby realitní kanceláře. Spolehlivě zajistíme prodej a pronájem nemovitosti. Kvalitní prezentace, široká klientela, právní servis. Pokud chcete prodat byt, dům, chatu, pozemek, i jinou nemovitost, domluvte si nezávaznou schůzku. Služby také pro ...

Jiří Rozporka

Provádíme studnařské práce, čištění a opravu studní, prodej a montáž čerpadel všech značek a typů. Dále zajišťujeme čerpací zkoušky k ověření vydatnosti vodního zdroje.

Jan Kůla

Provádíme projektové práce a dokumentace se zaměřením na pozemní stavby. Navrhujeme rodinné domy včetně rekonstrukcí.

FELI, v.o.s.

Projekční, poradenská a konzultační činnost v oboru vytápění, vzduchotechniky a zdravotní techniky. Dodavatel výpočetní techniky a obchodních systémů.

Město Kouřim

Provoz sportovní haly.

45 kmKouřim, Československé armády 497 + pobočky (7)

Brzy zavírá (v 23:00)

Snadná demolice

Komplexní služby v oboru demolic menších objektů, vybourávání v objektech, vyklízení domovního odpadu a likvidace odpadů. Zahrnuje práci s jeřáby a nakladači. Zajištění fotodokumentace. Dále výstavba opěrných zdí. Projektové rýsování. Zimní údržba včetně ...

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 08:00)

SaP, spol. s r.o.

Projektujeme elektroinstalace. Tvoříme projekty pro rekonstrukci a zabezpečení kolektorů i kolektorových podchodů. Vyrábíme rozváděče.

RIPS projekt, s.r.o.

Specializujeme se na projektování pozemních staveb a na projekty inženýrských staveb včetně komunikací pro developerské projekty.

Ing. Eva Krejcarová

Provádíme projektování staveb, inženýrskou činnost. Poskytujeme poradenství. Provádíme rozpočty. Rozpočty

VK-Projekt

Studie a projekty rodinných domů, projekty pro stavební povolení, prováděcí projekty, dřevostavby, rekonstrukce, novostavby, přístavby, energetické štítky. Okruh působnosti - Neratovice, Mělník, Kralupy, Libiš, Tišice, Předboj, Kostelec, Mratín,Veltrusy i ...

EKVATOR - RN, s.r.o.

Provádíme strojní omítky. Zhotovujeme termoizolační, sanační či vnitřní a venkovní dvouvrstvé omítky. Zajišťujeme zednické práce všeho druhu.

Stavební firma Hájek s.r.o.

Stavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytů, rekreačních chalup, půdní vestavby, přístavby a garáže. Rovněž projektujeme jednoduché stavby (RD, garáže, přístavby) a nabízíme inženýrskou činnost.

DRIS - Družstvo inženýrských služeb

Autor projektu Dům roku Libereckého kraje. Nabízíme komplexní služby stavebních prací na klíč. Zaměřujeme se na občanské stavby, rodinné domy a roubenky. Dodávky staveb na klíč, rekonstrukce staveb, architektonické práce, inženýrská činnost, realitní činnost.

ENESA, a.s.

Návrh a výstavba nových energetických zařízení. Poradenství v oblasti efektivního využívání energie. Zavádění systémů energetického managementu.

mad-design

Certifikovaný prodej varných desek se spodním odtahem BORA. Iinteriérový design, vizualizace koupelny či kuchyně. Zakázková truhlářská výroba. Nabízíme obklady, dlažby, zařizovací předměty, corian, sklo, dveře, podlahy, sedací soupravy. Realizujeme ...

43 kmPraha - Ďáblice, Hořínecká 962/1 (parkování zdarma)

Aprea, s.r.o.

Nabídka architektonických návrhů, projekční a inženýrské činnosti, realizace staveb a technického dozoru investora při realizaci staveb.

David Večeřa

Nabídka kompletních projektových prací ve stavebnictví, stavebního dozoru, zaměřování objektů, inženýrské činnosti, konzultací a poradenství.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 08:00)

Ing. Jiří Huptych - J.I.H.

Ing. Jiří Huptych - J.I.H.

Nabízíme Vám: návrhy a studie řešení sportovních zařízení, projektová dokumentace staveb, výstavba a rekonstrukce sportovních areálů, čištění a renovace povrchů, sportovní vybavení hřišť.

Ty-net, spol. s r.o.

Dodávky a projekty počítačových systémů i sítí.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 08:00)

EGEM, s.r.o.

Zaměřujeme se na projektování, rekonstrukce, výstavbu, opravy a údržbu rozvodných energetických zařízení. Poskytujeme poradenství.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 07:00)

ČERMÁK DESIGN, s.r.o.

ČERMÁK DESIGN, s.r.o.

Jsme společnost s více než dvacetiletým působením v oboru interiéru, výstavnictví a podpory prodeje s realizacemi v řadě evropských zemí. Současně nabízíme několik unikátních prezentačních systémů a technologických postupů, které jsme si sami vyvinuli. Jejich …