Ing. Cyril Tichý

Provádím zateplovací a izolační práce.

Ing. Lubomír Mužák

Provádíme zpracování projektové stavební dokumentace a vyhotovení rozpočtů staveb i odhady nemovitostí. Zajistíme požárně bezpečnostní řešení stavby, hydrogeologický posudek pro vsakování dešťových vod, splaškových vod po předčištění v ČOV. Projednáme …

31 kmBílá, Petrašovice 2

OTEVŘENO (Zavírá v 21:00)

Stavitelství ŠÁROVEC

Poskytuji služby v oblasti stavitelství, a to především vyhotovení projektové dokumentace a obstarání stavebního povolení, provedení stavby nebo její rekonstrukce, zajištění stavebního dozoru.

OTEVŘENO (Zavírá v 17:00)

BEST, a.s.

Největší český výrobce betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Specializujeme se na výrobu a prodej zámkové dlažby a dalších betonových stavebních i okrasných prvků. Nabízíme poradenství a zajistíme pro Vás dovoz a složení materiálu. …

OTEVŘENO (Zavírá v 17:00)

JASA MONTÁŽE, s.r.o.

Zajišťujeme montáže průmyslových a domovních plynovodů, tepelných čerpadel či solární techniky. Nabízíme olejové kotelny i podlahové vytápění.

Realitní společnost České spořitelny / Divize nemovitostí s.r.o.

Kompletní služby realitní kanceláře. Spolehlivě zajistíme prodej a pronájem nemovitosti. Kvalitní prezentace, široká klientela, právní servis. Pokud chcete prodat byt, dům, chatu, pozemek, i jinou nemovitost, domluvte si nezávaznou schůzku. Služby také pro …

Jiří Rozporka

Provádíme studnařské práce, čištění a opravu studní, prodej a montáž čerpadel všech značek a typů. Dále zajišťujeme čerpací zkoušky k ověření vydatnosti vodního zdroje.

Jan Kůla

Provádíme projektové práce a dokumentace se zaměřením na pozemní stavby. Navrhujeme rodinné domy včetně rekonstrukcí.

FELI, v.o.s.

Projekční, poradenská a konzultační činnost v oboru vytápění, vzduchotechniky a zdravotní techniky. Dodavatel výpočetní techniky a obchodních systémů.

Město Kouřim

Provoz sportovní haly.

45 kmKouřim, Československé armády 497 + pobočky (7)

OTEVŘENO (Zavírá v 23:00)

Snadná demolice

Komplexní služby v oboru demolic menších objektů, vybourávání v objektech, vyklízení domovního odpadu a likvidace odpadů. Zahrnuje práci s jeřáby a nakladači. Zajištění fotodokumentace. Dále výstavba opěrných zdí. Projektové rýsování. Zimní údržba včetně …

OTEVŘENO (Zavírá v 18:00)

SaP, spol. s r.o.

Projektujeme elektroinstalace. Tvoříme projekty pro rekonstrukci a zabezpečení kolektorů i kolektorových podchodů. Vyrábíme rozváděče.

RIPS projekt, s.r.o.

Specializujeme se na projektování pozemních staveb a na projekty inženýrských staveb včetně komunikací pro developerské projekty.

Ing. Eva Krejcarová

Provádíme projektování staveb, inženýrskou činnost. Poskytujeme poradenství. Provádíme rozpočty. Rozpočty

VK-Projekt

Studie a projekty rodinných domů, projekty pro stavební povolení, prováděcí projekty, dřevostavby, rekonstrukce, novostavby, přístavby, energetické štítky. Okruh působnosti - Neratovice, Mělník, Kralupy, Libiš, Tišice, Předboj, Kostelec, Mratín,Veltrusy i …

EKVATOR - RN, s.r.o.

Provádíme strojní omítky. Zhotovujeme termoizolační, sanační či vnitřní a venkovní dvouvrstvé omítky. Zajišťujeme zednické práce všeho druhu.

Stavební firma Hájek s.r.o.

Stavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytů, rekreačních chalup, půdní vestavby, přístavby a garáže. Rovněž projektujeme jednoduché stavby (RD, garáže, přístavby) a nabízíme inženýrskou činnost.

DRIS - Družstvo inženýrských služeb

Autor projektu Dům roku Libereckého kraje. Nabízíme komplexní služby stavebních prací na klíč. Zaměřujeme se na občanské stavby, rodinné domy a roubenky. Dodávky staveb na klíč, rekonstrukce staveb, architektonické práce, inženýrská činnost, realitní činnost.

ENESA, a.s.

Návrh a výstavba nových energetických zařízení. Poradenství v oblasti efektivního využívání energie. Zavádění systémů energetického managementu.

mad-design

Certifikovaný prodej varných desek se spodním odtahem BORA. Iinteriérový design, vizualizace koupelny či kuchyně. Zakázková truhlářská výroba. Nabízíme obklady, dlažby, zařizovací předměty, corian, sklo, dveře, podlahy, sedací soupravy. Realizujeme …

43 kmPraha - Ďáblice, Hořínecká 962/1 (parkování zdarma)

Aprea, s.r.o.

Nabídka architektonických návrhů, projekční a inženýrské činnosti, realizace staveb a technického dozoru investora při realizaci staveb.

David Večeřa

Nabídka kompletních projektových prací ve stavebnictví, stavebního dozoru, zaměřování objektů, inženýrské činnosti, konzultací a poradenství.

OTEVŘENO (Zavírá v 18:00)

Ing. Jiří Huptych - J.I.H.

Ing. Jiří Huptych - J.I.H.

Nabízíme Vám: návrhy a studie řešení sportovních zařízení, projektová dokumentace staveb, výstavba a rekonstrukce sportovních areálů, čištění a renovace povrchů, sportovní vybavení hřišť.

Ty-net, spol. s r.o.

Dodávky a projekty počítačových systémů i sítí.

OTEVŘENO (Zavírá v 16:30)

EGEM, s.r.o.

Zaměřujeme se na projektování, rekonstrukce, výstavbu, opravy a údržbu rozvodných energetických zařízení. Poskytujeme poradenství.

OTEVŘENO (Zavírá v 15:00)

ČERMÁK DESIGN, s.r.o.

ČERMÁK DESIGN, s.r.o.

Jsme společnost s více než dvacetiletým působením v oboru interiéru, výstavnictví a podpory prodeje s realizacemi v řadě evropských zemí. Současně nabízíme několik unikátních prezentačních systémů a technologických postupů, které jsme si sami vyvinuli. Jejich …