Karel Lebr - Autoškola Trio

Karel Lebr - Autoškola Trio

Výcvik řízení na osobní automobily a motocykly. Nabídka kondičních jízd pro majitele řidičských průkazů. Poskytování konzultačních služeb.

Autoškola Hlaváček

Nabízí studium i praktický výcvik za účelem získání řidičského oprávnění skupin AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D a T. Zahrnuje kondiční jízdy, vrácení řidičského průkazu a školení řidičů.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 15:00)

Autoškola Kuky

Provádíme výuku a výcvik pro skupiny A,B,C,D,E, včetně kondičních jízd a vrácení řidičského průkazu. Zajišťujeme školení řidičů referentů i profesionálů. Spolupracujeme s úřady práce.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 16:00)

Autoškola Němcová

Provádíme výcvik na skupinu B a kondiční jízdy. Výcvik dle požadavků uchazečů a individuální přístup. Jezdíme ve vozech Škoda Felicie.

Ladislav Čičmanec

Nabídka výcviku řidičů skupin A, B, C a E i kondičních jízd.

Vladimír Zajíc

Výcvik řízení pro získání řidičského oprávnění skupin A, B, BE, C, CE, D, DE včetně školení řidičů a referentů.

Autoškola King

Autoškola King

Jsme autoškola s lidským přístupem. Naše autoškola nabízí kurzy, rychlokurzy, VIP kurzy A, B, C, D, E + automat. Školení řidičů - akreditované školící středisko, kondiční jízdy, příprava učitelů autoškol, vrácení řidičského průkazu. Vše také v AJ. Učebnice + …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Otta Melč

Provádění výcviku pro řidičské oprávnění skupiny A B. Praktická výuka probíhá ve voze Škoda Fabia sedan, Škoda roomster, kawasaky ER5, jawa travel 125.

Autoškola Petra Pilcová

Nabízím individuální kurzy s osobním a lidským přístupem bez křiku. V nabídce mám také kurzy na získání řidičského průkazu na skupinu B/tedy osobák. Kurzy jsou individuální, stejně jako výuka teorie. Nebráním se klientům, kteří nejsou spokojení ve stávající …

Matouš Landa - autoškola a motoškola

Matouš Landa - autoškola a motoškola

Základní kurzy pro získání řidičského oprávnění AM, A1, A2, A, B. Zdokonalovací kurzy bezpečné jízdy a správného ovládání motocyklu pro začínající i pokročilé jezdce. Individuální kurzy, kondiční jízdy, školení řidičů. Motoškolka - jezdění pro děti …

46 kmKolín III, Žižkova 310