NA KRÁSNÉ VYHLÍDCE

NA KRÁSNÉ VYHLÍDCE

Provozujeme restauraci s převážně českou kuchyní, připravujeme pro Vás hotová jídla, polévky, domácí moučníky. Rádi pro Vás uspořádáme svatby, oslavy, firemní večírky na jednom z nejhezčích míst v Českém ráji. K dispozici je letní terasa, velké venkovní ...

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 11:00)

Pizzerie a kavárna V Maštali

Pizzerie a kavárna V Maštali

Pizzerie a kavárna s nabídkou teplé i studené kuchyně, alkoholických a nealkoholických nápojů. Ochutnejte pravou italskou pizzu, v naší nabídce naleznete i těstoviny, ryby nebo lehké čerstvé saláty. Prostory jsou vhodné pro pořádání rodinných oslav, svateb ...

19 kmSobotka, Baštecká 748 + pobočky (5)

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 11:00)

Sport Club 1930

Restaurace se sportovním duchem a venkovní zahrádkou. Můžete si k nám zajít na šipky, sledovat sportovní utkání a samozřejmě na něco dobrého k jídlu a pití. Vaříme obědy, večeře a čepujeme pivo z tanku. Uspořádáme rodinou či firemní oslavu, svatební hostinu s …

Brzy zavírá (v 23:00)

Steak House a Pizzerie Mondeo

Steak House a Pizzerie Mondeo

Provozujeme restauraci se zaměřením na italské speciality podle domácích receptů. Kuřácké a nekuřácké oddělení, kapacita 80 míst. Steak house.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 11:00)

Motel Even

Provozujeme stylově zařízenou restauraci s velkou terasou. Nabízíme denně hotová česká jídla a velký výběr specialit.

Brzy zavírá (v 22:30)

Hostinec Melicharka

Hostinec Melicharka

Staročeský hostinec s otevřeným grilem nabízí pečená žebra, kolena, kachny a různé staročeské chuťovky, denní menu. Celková kapacita restaurace je 78 míst. Možnost uspořádat oslavy, svatby či firemní akce, zajištění doprovodného programu včetně hudby. K ...

Restaurace U Prasete

Nabídka domácí českí kuchyně, minutek, hotových jídel a grilovaných specialit. Vhodné pro firemní večírky a soukromé oslavy.

Restaurace a bar Asklépios Crete

Restaurace se širokým spektrem jídel, vyráběných ze zdravých a čerstvých surovin. Výběr od mořských živočichů až po klasickou jihoamerickou kuchyni. Můžete nás přijít navštívit a objednat si z naší nabídky nebo si nechat dovézt jídlo až k Vám domů. Služby: ...

ZAVŘENO (Otevírá v Pá 17:00)

Restaurace Žižkův Vrch

Nekuřácká pizzerie a pivnice pro 80 hostů nabízí široký výběr pizz a nápojů. Součástí je salónek, letní posezení a dětský koutek. Wi-Fi připojení. Vhodné pro různé společenské akce.

Brzy zavírá (v 23:00)

Jiří Moc

Projekce sportovních pořadů a nabídka bowlingu. Možnost pořádání soukromých firemních akcí a připojení k internetu pomocí bezdrátové technologie.

Restaurace SKLENÍK

Moderně zařízená restaurace nabízí venkovní i vnitřní posezení nejen u sportovních televizních přenosů s pestrou nabídkou čepovaných piv přímo z tanku, ale i širokou škálu tradičních českých jídel, minutkové nabídky, polední menu.

34 kmNeratovice, 28. října 919

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 10:00)

Restaurace Na Sídlišti1962

Restaurace s obědovým a večerním menu, velký vnitřní a venkovní dětský koutek, plzeňské pivo. Po dobu karantény otevřené výdejní okénko a rozvoz obědů od 10:30 do 15:00. Děkujeme za pochopení. Služby: Rozvoz v karanténě, Ⅴýdejní okno v karanténě.

Brzy zavírá (v 22:30)

Maximum restaurant

Maximum restaurant

Stylový restaurant s domácí kuchyní a příjemnou obsluhou, v letních měsících můžeme nabídnout dvě zahrádky, venkovní dětské hřiště i malé sportovní vyžití pro nejmenší návštěvníky. Pořádáme svatby, dětský den, čarodějnice, silvestry, rodinné i firemní oslavy …

Hostinec V Chaloupkách

Provoz stylového hostince s nabídkou jídel české kuchyně, 4 druhů točeného piva, posezení na zahradě. K dispozici je Wi-Fi, kulečník a fotbálek.

Brzy zavírá (v 23:00)

U Chasníka

Pořádání společenských akcí, firemních setkání a večírků, zajištění svateb, zahradních party i barbacue. Nabídka grilovaných selat a Chasníkburgeru.

Restaurace Trattoria Famiglia

Naše restaurace v domácím prostředím má kapacitu 190 míst se zahrádkou. Pro Vaše ratolesti je u nás dětský koutek. Snahou našeho týmu je nabídnout Vám kousek poctivé italské domácí gastronomie a příjemné prostředí, kde se budete cítit dobře a budete odcházet …

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 11:00)

MAXIMUM plus, s.r.o.

Prodej potravin, nápojů, drogerie a sudového piva.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 07:30)

Restaurant & Bar U Sudů

Provoz restaurace a baru s nabídkou menu a možností pořádat firemní i rodinné oslavy. Nabízíme lehké saláty, masa z grilu a osvěžující limonády.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 11:00)

Steak House Liberec

Provozujeme restauraci s nabídkou steakových jídel, alkoholických a nealkoholických nápojů. Nabízíme grilované steaky, grilované zeleniny. Čepujeme piva Plzeňského Prazdroje.

Pizzařství.cz Skalice

Pizzu vyrábíme italským postupem s použitím vždy čerstvých surovin. Pečeme v italské peci vytápěné dřevem. Cashback věrnostní program.

47 kmSkalice u České Lípy 96 + pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 11:30)