Moneta Money Bank

Moneta Money Bank

Nabídka bankovních produktů jak drobným klientům, tak malým a středním firmám. Důraz je kladen na poskytování úvěrových služeb. Zajišťujeme půjčky, hypotéky, investování, spoření a financování vozidel. Nabízíme účty pro města, obce i nadace a zajišťujeme …

KODAP MB, s.r.o.

Daňové poradenství. Účetnictví. Mzdové účetnictví. Účetnictví on-line. Ekonomicko organizační poradenství. Portál ekonomického servisu.

D.E.S.V. s.r.o.

D.E.S.V. s.r.o.

Poskytujeme již 20 let svým klientům komplexní služby v účetní a daňové oblasti, které zahrnují: vedení daňové evidence, zpracování účetnictví, mzdovou agendu, sestavení daňového přiznání, daňové a účetní poradenství.

26 kmTurnov, Palackého 473 + pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v 07:00)

Ing. Klára Köhlerová

Vedení účetnictví a jejich revize, poradenství v oblasti podnikání a řízení, kompletní zpracování daňové evidence, kompletní vedení mzdové agendy pro malé organizace.

Zdeněk Bernard

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence, skladového účetnictví, mzdové agendy, zpracování daňových přiznání a zastupování na úřadech.

Irena Brejchová

Nabízím vedení účetnictví a daňové evidence.

ev. č. 2813 Ing. Gabriela Leinová

Daňový poradce poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

KANZEN Consult, s.r.o.

Poskytujeme svým zákazníkům komplexní služby v oblasti zpracování daňové evidence, vedení účetnictví, mzdové a personální agendy, daňového poradenství, daňové optimalizace a ekonomického poradenství.

Jan Čepický

Daňová a účetní kancelář nabízí vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd pro organizace, zpracování veškerých daňových přiznání.

ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

AEK 120 a.s.

Nabízíme Vám komplexní služby v oblastech účetnictví, mezd a daní, zpracování daňových přiznání, zpracování účetnictví i daňové evidence, zpracování mzdové agendy a personalistiky. Součástí je i dohled nad vedením účetnictvím a optimalizace daňových dopadů do …

Andrea Kolaříková - Samostatná účetní

Nabízím vedení účetnictví a mzdové agendy FO i PO v oblasti Mělník, Neratovice a Praha. Zpracování daňového přiznání, DPH a kontrolního hlášení, reporty, komunikace s úřady - on-line i osobně.

OTEVŘENO (nonstop)

RIMMO FINANCE s.r.o.

V oblasti účetnictví, daní, mezd a personalistiky nabízíme profesionální služby jak živnostníkům, tak malým, středním a velkým firmám. Zaručujeme svým klientům naprostou diskrétnost a mlčenlivost o všech okolnostech spolupráce a zpracovávaných datech. …

40 kmPraha - Kbely, Blériotova 1004/5 + pobočka

CORLOX, s.r.o.

Poskytujeme účetní služby. Nabízíme účetní a ekonomické poradenství. Provádíme vedení účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence. Zpracováváme daňová přiznání včetně dalších výkazů, výročních zpráv a dalších výstupů z účetnictví.

DÚP, s.r.o.

Nabízíme zpracování účetnictví, daňové evidence, mezd a personalistiky, účetní i daňové poradenství a zastupování na úřadech.

CHIRŠ realitní kanceláře s.r.o.

Nabízíme služby realitních kanceláří, prodej, pronájem a výměna bytů, domů, pozemků a dalších objektů. Zajišťujeme také hypoteční služby.

ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Nomita, s.r.o.

Poskytování komplexních účetních služeb.

ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Bc. Daniela Jiříková

Nabídka vedení účetnictví, daňové evidence, mezd, daní z příjmů právnických a fyzických osob a DPH včetně poradenství.

JUDr. Daniel Šulc, advokát

Poskytování právních služeb se zaměřením na trestní, obchodní, občanské a rodinné právo.

MPFin - mzdy, personalistika, finance

Specializujeme se na malé podnikatele a firmy, kterým poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti účetnictví, zpracování mezd a personalistiky. Zajišťujeme vedení účetnictví, daňové evidence a zpracování daňového přiznání.

Moneta Money Bank

Moneta Money Bank

Nabídka bankovních produktů jak drobným klientům, tak malým a středním firmám. Důraz je kladen na poskytování úvěrových služeb. Zajišťujeme půjčky, hypotéky, investování, spoření a financování vozidel. Nabízíme účty pro města, obce i nadace a zajišťujeme …

moondust accounting

Kompletní vedení účetnictví, daňové evidence, mezd, personální agendy. Zpracování daňových přiznání. Služby: Daňové přiznání, Souhrnné hlášení, Daňová evidence.

KODAP, s.r.o.

Daňové poradenství pro obchodní korporace. Účetnictví a daňové poradenství. Mzdové účetnictví. Daňové poradenství pro fyzické osoby. Registrace k DPH v EU. Vrácení DPH ze zemí EU. Daňová přiznání v Německu, Rakousku a Nizozemí. Převodní ceny a …

41 kmLiberec - Jeřáb, 1. máje 97/25 + pobočky (19)

ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

Bohuslav Mraček

Zpracujeme daňovou evidenci, zajistíme vedení účetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Účetní závěrky, rekonstrukce účetnictví, jednání na úřadech, roční zúčtování daně ze závislé činnosti a mnoho dalšího. Poskytujeme také daňové poradenství a zpracování …