Dagmar Kohoutová

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd včetně všech výkazů. Zajistím vedení DPH i daně z příjmu fyzických i právnických osob.

FIPOS MB, s.r.o.

Zabýváme se daňovou evidencí, účetnictvím, mzdy a personalistikou a daňovým poradenstvím. Své služby poskytujeme především malým a středně velkým společnostem a živnostníkům na území celé České republiky. Pracujeme také pro firmy, které mají přes 100tisíc …

OTEVŘENO (Zavírá v 11:30)

D.E.S.V. s.r.o.

D.E.S.V. s.r.o.

Poskytujeme již 20 let svým klientům komplexní služby v účetní a daňové oblasti, které zahrnují: vedení daňové evidence, zpracování účetnictví, mzdovou agendu, sestavení daňového přiznání, daňové a účetní poradenství.

26 kmTurnov, Palackého 473 + pobočka

OTEVŘENO (Zavírá v 11:00)

VERONIKA PLUS, s.r.o.

VERONIKA PLUS, s.r.o.

Nabídka kompletních služeb v oblasti vedení účetnictví, zpracování mezd, vystavování daňových přiznání a účetní poradenství.

Zdeněk Bernard

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence, skladového účetnictví, mzdové agendy, zpracování daňových přiznání a zastupování na úřadech.

Irena Brejchová

Nabízím vedení účetnictví a daňové evidence.

ATLAS AUDIT, s.r.o.

Audity účetních závěrek společností, měst, neziskových organizací; vedení účetnictví; školení v oblasti vnitřního kontrolního systému a inventarizací; zpracování a vytvoření oběhu účetních dokladů a směrnic pro danou organizaci; daně.

ev. č. 2813 Ing. Gabriela Leinová

Daňový poradce poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

AEK 120 a.s.

Nabízíme Vám komplexní služby v oblastech účetnictví, mezd a daní, zpracování daňových přiznání, zpracování účetnictví i daňové evidence, zpracování mzdové agendy a personalistiky. Součástí je i dohled nad vedením účetnictvím a optimalizace daňových dopadů do …

ECONSTAR, s.r.o.

Nabídka komplexních služeb v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání. Zajišťujeme rekonstrukce účetnictví, kontrolu a finální zastřešení již zpracovaných účetních dokladů.

Andrea Kolaříková - Samostatná účetní

Nabízím vedení účetnictví a mzdové agendy FO i PO v oblasti Mělník, Neratovice a Praha. Zpracování daňového přiznání, DPH a kontrolního hlášení, reporty, komunikace s úřady - on-line i osobně.

OTEVŘENO (nonstop)

Kateřina Vrábelová

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové účetnictví, daně z příjmů pro fyzické i právnické osoby, silniční daň či zastoupení při jednání na úřadech.

ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

AC Keeper, s.r.o.

Zabýváme se výukou a překladatelstvím cizích jazyků.

DÚP, s.r.o.

Nabízíme zpracování účetnictví, daňové evidence, mezd a personalistiky, účetní i daňové poradenství a zastupování na úřadech.

ADU finance

Vedení účetnictví dle platných předpisů ČR, účetní a daňové poradenství, záznamy daňové povinnosti u plátců DPH včetně zpracování daňového přiznání, kompletní vedení mzdové evidence pro malé i velké organizace včetně všech povinných …

Nomita, s.r.o.

Poskytování komplexních účetních služeb.

ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Bc. Daniela Jiříková

Nabídka vedení účetnictví, daňové evidence, mezd, daní z příjmů právnických a fyzických osob a DPH včetně poradenství.

moondust accounting

Kompletní vedení účetnictví, daňové evidence, mezd, personální agendy. Zpracování daňových přiznání. Služby: Daňové přiznání, Souhrnné hlášení, Daňová evidence.

Ladislava Fríblová

Nabízím vedení účetnictví a daňové evidence. Provádím zpětné zpracování účetnictví za běžné (aktuální) účetní období, vedení mzdové evidence a personální agendy, zpracování přehledů pro OSSZ a zdravotní pojišťovny, zpracování ročního zúčtování mezd a další. …

KODAP Jablonec, s.r.o.

Daňové poradenství. Účetnictví. Mzdové účetnictví. Účetnictví on-line. Ekonomicko organizační poradenství. Portál ekonomického servisu.